O nas

Stowarzyszenie Centrum Szkolenia Zawodowego w Gorlicach prowadzi szeroką działalność w zakresie kształcenia zawodowego i edukacji zawodowej w przedstawicielstwach w Nowym Sączu, Tarnowie i Jaśle. Funkcję Prezesa firmy pełni Barbara Leśkiewicz – Rzeszutek.

 

Potwierdzeniem jakości naszej firmy są posiadane certyfikaty, atesty. Jakość świadczonych usług szkoleniowych naszej firmy potwierdza międzynarodowy certyfikat jakości ISO:9001:2015 spełniając tym samym wszelkie wymagania normy, przyznany przez międzynarodową firmę certyfikującą TUVRheinland.

 

Nasza firma istnieje od 1994 roku i zostało zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 000003827 oraz w rejestrze instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.12/00012/2004

 

Po za kurszami i szkoleniami w naszej ofercie mamy również studia wyższe a to za sprawą współpracy z Wyższą Szkołą Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki oraz Wyższą Szkołą Edukacji Zdrowotnej Nauk Społecznych w Warszawie. Stowarzyszenie "Centum Szkolenia Zawodowego" w Gorlicach jako punkt konsultacyjno-rekrutacyjny przyjmuje zapisy na:

  • Studia licencjackie I stopnia na kierunku – Pedagogika
  • Studia uzupełniające II stopnia (magisterskie)  – Politologia

W ramach Stowarzyszenia od 2001 roku działa również Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia  Nauczycieli „Wena” który współpracuje z wyższymi uczelniami w zakresie studiów podyplomowych oraz jest organizatorem:

  • seminariów i warsztatów;
  • kursów kwalifikacyjnych i dokształcających.

 

Organizowane przez nas kursy, szkolenia, seminaria i warsztaty prowadzi kadra wykładowców z wieloletnim doświadczeniem i najwyższymi kwalifikacjami. Prowadzenie wykładów i zajęć odbywa się w salach wyposażonych w nowoczesny sprzęt audiowizualny i komputerowy.

 

W naszej działalności szkoleniowo - edukacyjnej współpracujemy między innymi z takimi instytucjami jak:

  • Instytut Spawalnictwa w Gliwicach;
  • Urząd Dozoru Technicznego w Krakowie;
  • Stowarzyszenie Elektryków Polskich;
  • Wojewódzki Urzędy Pracy;
  • Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie;
  • Ośrodek Doskonalenia Kadr w Mysłowicach.

 

Zaufało nam już wiele firm z całej Polski, o ich zadowoleniu może świadczyć ogrom zgromadzonych przez te wszystkie lata referencji. Indywidualni klienci potwierdzają swoje zadowolenie w wypełnianych na kursach i szkoleniach ankietach.

 

Dane teleadresowe Odwiedź nas w placówce
Stowarzyszenie Centrum Szkolenia Zawodowego w Gorlicach Józefa Michalusa 1 lok. 4, Biurowiec Glinik - III piętro, 38-300 GORLICE
Zobacz na mapie
Godziny pracy Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Poniedziałek 07.00 - 15.00
Wtorek 07.00 - 15.00
Środa 07.00 - 15.00
Czwartek 07.00 - 15.00
Piątek 07.00 - 15.00
2019 Copyright - Stowarzyszenie Centrum Szkolenia Zawodowego w Gorlicach. Wszelkie prawa zastrzeżone